دوره آموزش دستبند مهره ای
دوره آموزش دستبند مهره ای با فایل ویدیویی و تصویر مرحله به مرحله
435,000 تومان

در دوره آموزش دستبند مهره ای با آموزش بیش از ۳۰ مدل دستبند، آشنا می شوید. و تمام اصول حرفه ای رو برای ساختن انواع دستبند مهره ای یاد می گیرید. با خرید این دوره، علاوه بر این که انواع بافت­های زیبا و منحصر به فرد با مهره ها را در غالب فایل­ های ویدئویی […]

اطلاعاتی درباره دوره
شرکت کننده ها
59
نفر
فصل ها
33
فصل
فایل ها
66
فایل

در دوره آموزش دستبند مهره ای با آموزش بیش از ۳۰ مدل دستبند، آشنا می شوید. و تمام اصول حرفه ای رو برای ساختن انواع دستبند مهره ای یاد می گیرید.

با خرید این دوره، علاوه بر این که انواع بافت­های زیبا و منحصر به فرد با مهره ها را در غالب فایل­ های ویدئویی یاد می گیرید، یک کتاب به صورت کاملاً رایگان به شما هدیده داده می شه که از معرفی تمام ابزار مورد نیاز و مواد قابل استفاده اعم از انواع مهره ها، نخ ها و غیره در اون ذکر شده است. همچنین در کنار هر فایل ویدیویی نقشه مرحله به مرحله از ساخت زیورآلات به صورت تصویری قرار گرفته تا در صورت نیاز به یادآوری سریع قابل دسترستون باشه.

همچنین به دلیل این که در این حرفه به مکان بزرگ و امکانات و ابزار خاصی احتیاج ندارید، و مواد اولیه آن با قیمت مناسب و تنوع زیاد در دسترس شماست، بلافاصله به یک منبع درآمد تضمینی خواهید رسید.

حتی اگر شما نخواهید کسب درآمد کنید با دوره آموزش زیورآلات مهره ای می تونید انواع زیورآلات رو برای خودتون بسازید و با ساختن اون­ها طبق سلیقه خودتون و هماهنگ با لباس­هاتون همیشه خاص و زیبا به نظر برسید.

برای استفاده از دوره آموزش دستبند مهره ای اپ بلدشم رو از اینجا نصب کنید.

مدل های مجموعه دستبندها

 

برای ثبت نام در دوره و استفاده از فایل ها، اپلیکیشن بلدشم را نصب کنید

دانلود اپلیکیشن بلد شم

برای دسترسی به دوره های آموزشی و استفاده راحت از فایل ها اپلیکیشن بلدشم رو دانلود کنید.

اطلاعات بیشتر

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/baladsham/public_html/wp-includes/functions.php on line 4556